O drevenici

Novo postavená drevenica 4season je situovaná v rázovitej podtatranskej obci Ždiar v krásnej prírodnej scenérii Belianskych Tatier, ktoré Vám nedovolia zabudnúť na prežité chvíle v tejto panenskej prírode. Samotná obec Ždiar je známa svojimi tradíciami, kultúrou, folklórom a ľudovou architektúrou. Belianske Tatry sú najkrajšou a najbohatšou časťou Vysokých Tatier a preto sa nazývajú aj „perlou“ Tatier. Sú očarujúce v každom ročnom období. Blízkosť jaskýň, kultúrnych a historických pamiatok, termálnych kúpalísk a Belianskych Tatier zaručuje, že si tu každý nájde zdroj oddychu v zime i v lete.

Drevenica 4season ponúka nadštandardné ubytovanie pre 4 osoby v dvoch dvojlôžkových spálňach. Chvíle pohody a relaxu môžete tráviť v priestrannej spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom, satelitom, rádiom a pohodlnou sedacou súpravou. Spoločenská časť je ďalej prepojená s jedálenským kútom a nadštandardne zariadenou kuchyňou s elektrickou rúrou, keramickou varnou doskou, chladničkou, mrazničkou, hriankovačom, rýchlovarnou kanvicou a umývačkou riadu. Samozrejmosťou drevenice je toaleta a sprchovací kút. V celej drevenici môžete využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet. Pre rodinky s deťmi radi poskytneme detskú postieľku. Teplo v drevenici zabezpečuje podlahové kúrenie a krb.

Svoje autá si bezpečne odparkujete priamo pri objekte. V zime odporúčame snehové reťaze. Dovolenka v drevenici je o pozitívnej energii a nezabudnuteľných zážitkoch. Ak chcete zažiť skvelú dovolenku v nádhernom prostredí Belianskych Tatier, pozývame Vás k nám do našej dreveničky. Tešíme sa na Vašu návštevu.