4 Seasons Ždiar

O drevenici

Novo postavená drevenica 4season je situovaná v rázovitej podtatranskej obci Ždiar v krásnej prírodnej scenérii Belianskych Tatier, ktoré Vám nedovolia zabudnúť na prežité chvíle v tejto panenskej prírode. Samotná obec Ždiar je známa svojimi tradíciami, kultúrou, folklórom a ľudovou architektúrou. Belianske Tatry sú najkrajšou a najbohatšou časťou Vysokých Tatier a preto sa nazývajú aj „perlou“ Tatier. Sú očarujúce v každom ročnom období. Blízkosť jaskýň, kultúrnych a historických pamiatok, termálnych kúpalísk a Belianskych Tatier zaručuje, že si tu každý nájde zdroj oddychu v zime i v lete.


Drevenica 4seasons ponúka nadštandardné ubytovanie v komfortne zariadených 2 apartmánoch. Apartmány sú vybavené štýlovým interiérom s ohľadom na maximálny komfort a pohodlie našich hostí. Vybrať si môžete spomedzi 2 apartmánov, ktoré disponujú dvomi spálňami s manželskými posteľami. Súčasťou všetkých apartmánov je okrem spálňovej časti príjemná obývacia miestnosť s posedením a LCD televízorom, jedálenská časť a nadštandardne vybavená kuchyňa s možnosťou prípravy chutných jedál. Samozrejmosťou apartmánov je WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou. Pre rodinky s deťmi radi poskytneme detskú postieľku.

Svoje autá si bezpečne odparkujete priamo pri objekte. V zime odporúčame snehové reťaze. Dovolenka v drevenici je o pozitívnej energii a nezabudnuteľných zážitkoch. Ak chcete zažiť skvelú dovolenku v nádhernom prostredí Belianskych Tatier, pozývame Vás k nám do našej dreveničky. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Newly built cottage 4season is situated in a typical village Ždiar in beautiful scenery Belian Tatras, which we never forget to survive while in the virgin nature. Ždiar The village is known for its traditions, culture, folklore and folk architecture. Tatry are the most beautiful and richest part of the High Tatras and is therefore called the „pearl“ of the Tatras. They are charming in every season. The proximity of caves, cultural and historical monuments, thermal baths and Belian Tatras guarantees that everyone will find a source of relaxation in winter and summer.

Wooden 4season offers superior accommodation for 4 people in two double bedrooms. Moments of comfort and relaxation, you can spend in the spacious living room with fireplace, satellite TV, a radio and a comfortable sofa. Social section is further connected with dining area and a luxuriously equipped kitchen with electric oven, ceramic hob, fridge, freezer, toaster, kettle and dishwasher. Of course cottage has a toilet and shower. Across the wooden house, you can enjoy free Wi-Fi internet access. For families with children happy to provide a cot. Heat in a wooden cottage provides underfloor heating and a fireplace.

Your car can safely evaporator directly to the property. In winter snow chains is recommended. Holidays in the cottage has a positive energy and unforgettable experiences. If you want to experience a great vacation in the beautiful surroundings of Belianske Tatras, we invite you to join us in our wooden house. We look forward to your visit.